Награде ученика – списак

Награде ученика

Преглед сачуваних података о наградама ученика.

Преглед имена награђених ученика, успеха на језичким такмичењима, али и успеха у певању, рецитовању, у изради ликовних, креативних и истраживачких радова за конкурсе, у писању састава или поезије, у глуми. Овакав преглед чини наставника поносним на ученике, на њихову мотивацију и креативност.

ВРЕМЕМЕСТОНАГРАДА
2014.Руски дом2. место Ана Михаиловић (рецитовање)
2016.Руска школа „ЛИК России“ (међународни конкурс)3. место у номинацији Драматизација (тим одељења7-2)
2016.Руска школа „ЛИК России“ (међународни конкурс)1. место Марија Жунић (састав)
2016.9 гимназија „Руска песма“1. место Милица Ненадовић
2016.9 гимназија „Руска песма“1. место Анђела Савић
2016.9 гимназија „Руска песма“2. место Владана Данојлић
2017.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
3. место Марија Жунић (састав)
2017.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
3. место Ћућула Александра (ликовни рад)
2017.Руски домНиколина Маринковић (похвалница за рецитовање)
2017.Руски центар
(Филолошки факултет)
Ликовни конкурс (једна златна и једна сребрна медаља)
2017.Руски центар
(Филолошки факултет)
Рецитовање: Андреј Тодоровић и Николина Маринковић (освојили бронзане медаље за рецитовање)
2018.Руски центар
(Филолошки факултет)
Лука Кљајић – бронзана медаља
Денис Јашаровић – златна медаља и специјална награда
(6 похваљених ученика)
2018.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
1. место Грчић Петар  (састав)
3. место Гарача Михаило (презентација)
1. место Марија Марковић (макета)
2018.Руски дом РЖДЈована Петровић (похвалница)
2019.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
1. место Богдан Максимовић (макета)
2. место Јана Симоновић (певање)
3. место Наталија Ђорђевић (певање)
Николина Маринковић – специјална награда за презентацију
2019.Дечји културни центар „Слобода“ (конкурс)Јана Симоновић (похвалница)
2019.Руски дом РЖД2. место Лука Вићевић
(7 ученика похваљено)
2020.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
3. место Петар Туовић (истраживачки рад)
2021.МПРС3. место на Општинском такмичењу – Магдалена Марковић
1. место на Градском такмичењу – Магдалена Марковић
2021.Руска школа „ЛИК России“
(међународни конкурс)
1. место Јана Симоновић (певање)
2. место Петар Туовић (истраживачки рад)
2. место Софија Плуимерс (певање)
2. место Ивана Трифуновић (певање)
3. место Андреа Усковић (певање)
2021.Руски дом конкурс „Руски језик – изузетан језик“)1. место Јана Симоновић
2021.ШИД „Свет без рата – деца говоре“1. место Јана Симоновић (састав)
1. место Софија Плуимерс (ауторски стихови)
2. место Ивана Трифуновић (ауторски стихови)
3. место Марија Марковић (ауторски стихови)
2022.Руски дом (рецитатори)2. место Јана Симоновић
6. место Ивана Трифуновић
2022.МПРС2. место Јана Симоновић на Општинском такмичењу
1. место Јана Симоновић на Градском такмичењу
2022.НИС Олимпијада6. место Јана Симоновић
2022.ШИД „Свет без рата – деца говоре“1. место Јана Симоновић (састав)
3. место Јована Васић (састав)
(4 ученика похваљено)
2022.Руски дом (конкурс „У свету бајки“)1. место Јана Симоновић
2022.ОНЛАЈН Пушкински конкурс (међународни)1. место Јана Симоновић
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“1. место Нина Петровић
2. место Петар Туовић
3. место Војин туовић
(истраживачки радови)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“1. место Милица Рајчић
2. место Исидора Дабетић
3. место Сара Михајиловић
(креативни радови)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“1. место Јована Васић
3. место Лена Б Јовановић
(ликовни радови)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“2. место Вукашин Ђурић (читање)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“2. место Лана Јанковић (рецитовање)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“1. место Јована Васић
1. место Ивана Трифуновић
1. место Софија Плуимерс (певање)
2022.Општински конкурс „Зрак златног сунца“3. место Марија Ђикић
3. место Василије Ђурић
3. место Милош Ђуровић (певање)
ВРЕМЕМЕСТОНАГРАДА
2023.Такмичење МПРС3. место Милица Васиљевић на Општинском такмичењу
2023.Такмичење МПРС1. место Милица Васиљевић на Градском такмичењу
2023.Руска школа „ЛИК России“ (међународни конкурс)1. место Јована Васић и Софија Плуимерс (вокално извођење)
3. место Исидора Дабетић (креативни рад)
3. место Петра Лукић (ликовни рад)
1. место Сара Јовановић (састав)
(око 20 похваљених ученика)  
2023.ШИД „Свет без рата – деца говоре“3. место Срђан Тута (састав)
(8 похвалница)
2023.Храм Светог Саве „Деца јунаци“1. место Јована Васић – специјална награда CUM LAUDE (летовање на Крфу)

Подели

Написала Још

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Мира Симеуновић
© 2024 Мира Симеуновић